Our team

Bild på Erik Otterberg

CEO

Erik Otterberg

erik@triggercompany.com +46 70-720 35 35

Bild på Malina Koch

Head of Social Media

Malina Koch

malina@triggercompany.com +46 72-289 05 92

Bild på Gustaf Wallström

Client Manager

Gustaf Wallström

gustaf@triggercompany.com +46 72-718 28 18

Bild på Sophie Eliasson

Digital Campaign Manager

Sophie Eliasson

sophie@triggercompany.com +46 73-935 90 95

Bild på Linda Törnros

Head of Conversion

Linda Törnros

linda@triggercompany.com +46 70-344 93 35

Bild på Sara Niclasdotter

Digital Campaign Manager

Sara Niclasdotter

sara@triggercompany.com +46 70-830 38 81